Toyota Assistance - це програма оперативної допомоги в дорозі для водія та його автомобіля. Унікальна послуга доступна кожному, хто придбав автомобіль марки Toyota в автосалоні «Тойота Сіті Плаза».

Toyota Assistance забезпечує власникам автомобілів марки Toyota максимальний комфорт та спокій під час поїздки на автомобілі в країни Європи і на території України* протягом усього гарантійного терміну.

За детальною інформацією щодо умов Програми Toyota assistance звертайтесь до продавців-консультантів автосалону «Тойота Сіті Плаза».

Телефон Toyota Assistance 0444942298 (цілодобово)

Основні переваги «Toyota Assistance» для власника автомобіля Toyota:

 • Програма «Toyota assistance» надається для всіх власників Toyota терміном на 3 роки з моменту покупки нового автомобіля без додаткової сплати послуг в рамках встановлених Програмою лімітів;
 • Цілодобова допомога під час подорожі для власника Toyota та його автомобіля – 365 днів, без вихідних;
 • Дія програм не залежить від пробігу автомобіля;
 • Територія покриття безкоштовної Програми «Toyota assistance»  - Україна* та 44 країни Європи;
 • В разі продажу автомобіля протягом гарантійного періоду можливість користуватися послугами Програми переходить до наступного власника.
* Крім тимчасово окупованих територій та територій, на яких ведуться бойові дії

 

Основні випадки, коли «Toyota Assistance»  надає допомогу клієнту в дорозі:

 • Механічна поломка, що виключає можливість подальшого руху автомобіля;
 • Закінчення пального;
 • Розряджений акумулятор;
 • Спущена шина;
 • Замерзання замків дверей та багажника, втрата ключів або їх замкнення в автомобілі;
 • Дорожньо-транспортна пригода та ін.

Перелік країн, на території яких діє Toyota Assistance:

Андорра, Австрія, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина*, Сеута*, Хорватія*, Кіпр*, Чеська Республіка, Данія, Естонія*, Фінляндія*, Франція, Німеччина, Гібралтар, Греція, Угорщина, Україна*, Ісландія*, Ірландія, Італія, Латвія*, Ліхтенштейн, Литва*, Люксембург, Македонія (колишня ЮРМ), Мальта*, Монако, Чорногорія*, Норвегія, Польща, Португалія, Республіка Сан-Марино, Румунія*, Сербія*, Словацька Республіка, Словенія*, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Нідерланди, Туреччина (європейський сектор) *, Великобританія та Ватикан.

* В цих країнах послуги з допомоги у дорозі будуть надаватися за їх наявності на місці та відповідно до місцевих особливостей кожної країни. Послуги надаються на території України, за виключенням АР Крим та тимчасово окупованих регіонів Донецької та Луганської областей.

Для отримання більш детальної інформації про умови Програми допомоги в дорозі «Toyota assistance», будь ласка, завантажте буклет нижче або ж зверніться до продавців-консультантів автосалону «Тойота Сіті Плаза».

 

 

Завантажити буклет Toyota Assistance